RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 28856 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 28856 1.2 Inch Toggle Switch Incr/Decr for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 28856 |
| Manufacturer Part # | 28856 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 3.35" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 28856 Switch Toggle Incr/decr