FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 288-1056 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 288-1056 13 Inch Wash Pump Assembly Electric Stainless Steel Durable
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 288-1056 |
| Manufacturer Part # | 288-1056 |
| Height | 13" |
| Width | 13" |
| Depth | 20" |
| Weight | 59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 288-1056 Wash Pump Asm 3hp 1ph
