RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 28631.0002 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 28631.0002 6.3 Inch Impeller with Spring for Electric Beverages
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 28631.0002 |
| Manufacturer Part # | 28631.0002 |
| Height | 1.6" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 19.6" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 28631.0002 Impeller W/spring 120v/240v
