RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 286-6305 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 286-6305 2.7 Inch Removable Cover Wash Tank Stainless Steel
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 286-6305 |
| Manufacturer Part # | 286-6305 |
| Height | 0.95" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 10.85" |
| Weight | 11.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 286-6305 Cover Wash Tank R L (only) Removable