Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2859.D30.GR031.01 11 Inch Lower Disk 250mm Corrosion Resistant Alloy
Item:
#1444760
Technical details
| Manufacturer | Axis |
|---|---|
| Model Number | 2859.D30.GR031.01 |
| Manufacturer Part # | 2859.D30.GR031.01 |
| Height | 5" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 2859.D30.GR031.01 11 Inch Lower Disk 250mm Corrosion Resistant Alloy
