RestaurantSupply.com is your trusted source for Dynamic Mixer mixer parts and accessories.
- Authorized Dynamic Mixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dynamic Mixer 2858 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dynamic Mixer 2858 2.7 Inch Variator Knob Minipro for Commercial Mixers
| Manufacturer | Dynamic Mixer |
|---|---|
| Model Number | 2858 |
| Manufacturer Part # | 2858 |
| Height | 0.55" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dynamic Mixer 2858 Variator Knob Minipro
