FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 285-6211 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 285-6211 5.15 Inch Copper Drain Heavy-duty OEM Design
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 285-6211 |
| Manufacturer Part # | 285-6211 |
| Height | 3.5" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 14.95" |
| Weight | 3.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 285-6211 Drain 2 Copper Adc 66 L R R