RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 285-6163 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 285-6163 3.05 Inch Discharge Tube Right to Left Pump Stainless Steel
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 285-6163 |
| Manufacturer Part # | 285-6163 |
| Height | 2.85" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 11.4" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 285-6163 Discharge Tube R To L Pumpe