RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 285-6136 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 285-6136 1.4 Inch Dog Conveyor Component for 44 and 13 Inch Systems
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 285-6136 |
| Manufacturer Part # | 285-6136 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 285-6136 Dog Conveyor (8 For 44 & 13
