FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 285-6117 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 285-6117 26 Inch Pan Adc 44 R To L Stainless Steel with Durable Design
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 285-6117 |
| Manufacturer Part # | 285-6117 |
| Height | 24" |
| Width | 26" |
| Depth | 45" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 285-6117 Pan Model Adc 44 R To L