Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 28465 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 28465 5.2 Inch Gas Ignition Module with Durable Plastic Components
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 28465 |
| Manufacturer Part # | 28465 |
| Height | 1" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 6.85" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 28465 Harness Dc Ignition Module
