RestaurantSupply.com is your trusted source for Dynamic Mixer mixer parts and accessories.
- Authorized Dynamic Mixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dynamic Mixer 2844 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dynamic Mixer 2844 1.8 Inch Stainless Steel Shaft and Bearing Assembly
| Manufacturer | Dynamic Mixer |
|---|---|
| Model Number | 2844 |
| Manufacturer Part # | 2844 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 7.35" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dynamic Mixer 2844 Shaft And Bearing Minipro
