Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn aftermarket coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn 28428.1 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 28428.1 4.25 Inch Electric Motor Whipper Stainless Steel with Durable Design
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 28428.1 |
| Manufacturer Part # | 28428.1 |
| Height | 3.5" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 28428.1 Voltage 120 V Ac
