RestaurantSupply.com is your trusted source for Dynamic Mixer mixer parts and accessories.
- Authorized Dynamic Mixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dynamic Mixer 2842.1 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dynamic Mixer 2842.1 3.8 Inch Electric Power Cord Minipro with Reliable Connection
| Manufacturer | Dynamic Mixer |
|---|---|
| Model Number | 2842.1 |
| Manufacturer Part # | 2842.1 |
| Height | 3.2" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 11.25" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dynamic Mixer 2842.1 Power Cord Minipro (115v)
