Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 28403 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 28403 Gas Igniter 3 Spark Outputs Recessed Pins for Jade Grill
| Fits with Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 28403 |
| Manufacturer Part # | 28403 |
| Height | 1.63" |
| Width | 2" |
| Depth | 3.38" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 28403 Igniter 3 Spark Outputs 1/8" Round Recessed Pins, For Knob Use # 22-1487, Imperial Itga, Jade Grill
