RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 284-6132 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 284-6132 4.55 Inch Steel Bushing Mount Conveyor Drive
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 284-6132 |
| Manufacturer Part # | 284-6132 |
| Height | 0.7" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 10.75" |
| Weight | 12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 284-6132 Bushing Mount Conveyor Drive