RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 28396.1 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 28396.1 6 Inch Control Kit Electric OEM Component for Bunn
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 28396.1 |
| Manufacturer Part # | 28396.1 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 2.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 28396.1 Cba Kit Control Cds Ar 120v