RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Nor-Lake dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nor-Lake 28339 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 28339 28-3/4 Inch Left Hand Hinge Gasket Door Gray Rubber
| Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 28339 |
| Manufacturer Part # | 28339 |
| Height | 2.9" |
| Width | 6.6" |
| Depth | 32.05" |
| Weight | 2.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 28339 28-3/4" X 67" Left Hand Hinge 3 Sided, 5/8" Mag 1-1/16" Base 5/8" High Snap-in Gray, Norlake Kl
