RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 28302.1 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 28302.1 3.75 Inch Rotary Switch Gas OEM Control Device
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 28302.1 |
| Manufacturer Part # | 28302.1 |
| Height | 1.95" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 28302.1 Kit Rotary Switch 3 Posn Ce
