RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 28295.1 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 28295.1 5 Inch Motor Fan Electric with Air Cooling for Refrigeration
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 28295.1 |
| Manufacturer Part # | 28295.1 |
| Height | 4.45" |
| Width | 5" |
| Depth | 11.85" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 28295.1 Kit Motor Fan 120v