RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial commercial grills and griddles.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 28290-1 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 28290-1 3.3 Inch Pump To Pan Hose For If Filter with 2 El
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 28290-1 |
| Manufacturer Part # | 28290-1 |
| Height | 1.3" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 10.6" |
| Weight | 6.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 28290-1 Pump To Pan Hose For If Filter With 2 El