RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial commercial grills and griddles.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 28264 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 28264 7.55 Inch Vessel Vat Cover with OEM Grade Material
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 28264 |
| Manufacturer Part # | 28264 |
| Height | 1" |
| Width | 7.55" |
| Depth | 24.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 28264 Ifs 25 Vessel Vat Cover