RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 28204 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 28204 12 Inch PTFE Sheet 21 Foot for Food Processing Non-Stick
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 28204 |
| Manufacturer Part # | 28204 |
| Height | 1.4" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 14.4" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 28204 Ptfe Sheet 12'' X 21' Bi