- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 282018-SV Kit Comp Svc 208 to 230 Volt Electric OEM Component
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 282018-SV |
| Manufacturer Part # | 282018-SV |
| Height | 15" |
| Width | 15" |
| Depth | 19" |
| Weight | 84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 282018-SV Kit Comp Svc 208 230 1ph