RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer -28182 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer -28182 13 Inch Stainless Steel Belt Drive Industrial Thermometer
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | -28182 |
| Manufacturer Part # | -28182 |
| Height | 1" |
| Width | 13" |
| Depth | 16.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer -28182 Belt Drive