Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Middleby Marshall units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Middleby Marshall 28154-0013 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 28154-0013 15 Amp Fuse Fast Acting Compatible with Middleby Marshall PS570S
| Fits with Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 28154-0013 |
| Manufacturer Part # | 28154-0013 |
| Height | 1.5" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 28154-0013 Ktk-r-15 Fuse 600v 15 Amp Fast Acting, 13/32" X 1 1/2", Middleby Marshall Ps570s
