RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 281-6208 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 281-6208 3.45 Inch Stainless Steel Spray Arm Conveyor Component
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 281-6208 |
| Manufacturer Part # | 281-6208 |
| Height | 1.45" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 20.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 281-6208 Spray Arm Conveyor Final Ri
