Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Middleby Marshall units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Middleby Marshall 28092-0019 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 28092-0019 6 Inch Lp to Nat Conversion Kit Honeywell Regulator
| Fits with Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 28092-0019 |
| Manufacturer Part # | 28092-0019 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 28092-0019 Lp To Nat Conversion Kit, Spring Cap Adj Screw, Honeywell #394588, Blodgett 30291 Frymaster 8071847 Nat Honeywell, (for Lp Conversion Use H789 Fm 8071848) # 51-1227, For Honeywell Valves Vr8200 Vr8300 Vr4200 Vr4300 Hh, Blodgett, Frymaster Fryer Model Fm47 Mj47 Wfp347ecse, Southbend
