Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall aftermarket commercial oven parts and accessories.
- Engineered to match existing Middleby Marshall units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Middleby Marshall 28071-0001 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 28071-0001 6 Inch Thermocouple Probe Bulb with Wire Clamp Screws
| Fits with Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 28071-0001 |
| Manufacturer Part # | 28071-0001 |
| Height | 0.5" |
| Width | 8" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 28071-0001 Thermocouple Probe Bulb 6" Long, 3 Wire Leads, W/wire Clamp Screws & Attachment Plate., Middleby Marshall Oven Series Ps 300 Ps555 Ps570
