RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 28041-0008 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 28041-0008 3.15 Inch Electric Contactor 120v 25 Amp - Commercial Oven Control
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 28041-0008 |
| Manufacturer Part # | 28041-0008 |
| Height | 1.9" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 28041-0008 Contactor 120v 25 Amp 4 Pole, Middleby Marshall Oven Js250 Ps200-r68 Ps220fs-r68, Ps224-r68 Ps250 Ps300 Ps310 Ps350 Ps360.
