Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Middleby Marshall units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Middleby Marshall 28021-0063 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 28021-0063 1.75 Inch Blower Switch Kit New Style for Middleby Marshall Ovens
| Fits with Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 28021-0063 |
| Manufacturer Part # | 28021-0063 |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 28021-0063 Blower Switch Kit New Style Switch & Contact Block., Rotary Switch Fits 7/8" Hole Has 2 Switches On Back., Middleby Marshall Oven Js250 Ps200-r68 Ps220fs-r68, Ps224-r68 Ps250 Ps300 Ps310 Ps350 Ps360 Ps360wb70., Be2136 Be3240 Bg2136 Ps536 S1820
