Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 280-00082 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 280-00082 Metal Faucet Hot Water Short for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 280-00082 |
| Manufacturer Part # | 280-00082 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Weight | 0.31 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 280-00082 Faucet Hot Water Short(metal)