Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland 28-0737 1.2 Inch Stainless Steel Ball Valve for Flow Control
Item:
#1457654
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 28-0737 |
| Manufacturer Part # | 28-0737 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cleveland 28-0737 1.2 Inch Stainless Steel Ball Valve for Flow Control
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 28-0737 Ball Valve