Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nieco 27942 Flame Sensor 3.2 Inch Gas OEM Component Reliable Safety Detection
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 27942 |
| Manufacturer Part # | 27942 |
| Height | 1.3" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 27942 Flame Sensor
