RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco hot dog equipment.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 27873 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 27873 7 Inch Gas Burner Double Top Stainless Steel - 2 Burner
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 27873 |
| Manufacturer Part # | 27873 |
| Height | 2" |
| Width | 7" |
| Depth | 31" |
| Weight | 2.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 27873 Burner Double 28.5 Top Fb G
