RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 278591-901 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 278591-901 9 Inch Trim Kit Corrosion-Resistant for Refrigeration
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 278591-901 |
| Manufacturer Part # | 278591-901 |
| Height | 1.95" |
| Width | 9.8" |
| Depth | 11.1" |
| Weight | 1.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 278591-901 Trim Kit