RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 27811 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 27811 24 Inch Air Duct Assembly Stainless Steel with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 27811 |
| Manufacturer Part # | 27811 |
| Height | 1" |
| Width | 24" |
| Depth | 28" |
| Weight | 14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 27811 Assy Air Duct Lower 3.75
