RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 27760.0002 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 27760.0002 12 Inch Stainless Steel Weldment Server Platform with Stable Design
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 27760.0002 |
| Manufacturer Part # | 27760.0002 |
| Height | 5.4" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 18.35" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 27760.0002 Cover Weldment Server Platform