Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nieco 27592 Solid State Timer 24V for Foodservice Automation
| Fits with Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 27592 |
| Manufacturer Part # | 27592 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 27592 Solid State Timer 24v