RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket food prep supplies.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 275685 food prep supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 275685 30 Quart Stainless Steel Mixing Bowl Designed for D-300 Mixers
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 275685 |
| Manufacturer Part # | 275685 |
| Height | 5.43" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 5.89" |
| Weight | 34.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 275685 Stainless Steel 30 Qt Mixing Bowl, Hobart D-300 D-300t
