Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny aftermarket holding and proofing cabinets.
- Engineered to match existing Henny Penny units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Henny Penny 27516 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 27516 5-3/4 Inch Gasket Drawer for Henny Penny Warmers
| Fits with Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 27516 |
| Manufacturer Part # | 27516 |
| Height | 0.5" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 22.13" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 27516 Drawer Gasket 22" X 5-3/4", Henny Penny, Warmer Hc-(941 942 943 944).
