- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 274051 Dispensing Spout Stainless Steel Ideal for Beverage Stations
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 274051 |
| Manufacturer Part # | 274051 |
| Height | 1.97" |
| Width | 1.97" |
| Depth | 2.39" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 274051 Dispensing Spout
