Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall aftermarket conveyor ovens and impinger ovens.
- Engineered to match existing Middleby Marshall units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Middleby Marshall 27392-2 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 27392-2 4.75 Inch Aluminum Cooling Fan Electric - Durable Design
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 27392-2 |
| Manufacturer Part # | 27392-2 |
| Height | 4.7" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 11.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 27392-2 Cooling Fan 115v 50/60h Z
