FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 27361-0015 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 27361-0015 12 Inch Burner Assembly Gas for All Ps Models
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 27361-0015 |
| Manufacturer Part # | 27361-0015 |
| Height | 11.3" |
| Width | 12.3" |
| Depth | 18.95" |
| Weight | 14.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 27361-0015 Assy Burner P265f Ep Mm (all Ps