RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 273040001 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 273040001 4.95 Inch Blank Cover Box Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 273040001 |
| Manufacturer Part # | 273040001 |
| Height | 0.55" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 273040001 Cover Box 4sq Blank