- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nieco 27300 Ignition Module 4.85 Inch Stainless Steel OEM with Durable Design
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 27300 |
| Manufacturer Part # | 27300 |
| Height | 1.55" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 27300 Ignition Module
