Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Nieco 27258 1.45 Inch U Bolt Corrosion-Resistant Metal Alloy
Item:
#1324687
Technical details
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 27258 |
| Manufacturer Part # | 27258 |
| Height | 0.3" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 1.85" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Nieco 27258 1.45 Inch U Bolt Corrosion-Resistant Metal Alloy
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 27258 U Bolt
