RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 27224 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 27224 0.8 Inch OEM Retainer Torsion Spring for Commercial Equipment
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 27224 |
| Manufacturer Part # | 27224 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 4.35" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 27224 Retainer Torsion Spring
