Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 2722-0033-1151 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 2722-0033-1151 48 Inch Aluminum Slotted Shelf with Keyhole Pilaster
| Manufacturer | Standard Keil |
|---|---|
| Model Number | 2722-0033-1151 |
| Manufacturer Part # | 2722-0033-1151 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 48" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Standard Keil 2722-0033-1151 Aluminum Removable Keyhole Pilaster 48"
