RestaurantSupply.com is your trusted source for Hubbell cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Hubbell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hubbell 2720 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hubbell 2720 1.95 Inch 250V Electric Receptacle 3 Phase 4 Wire
| Manufacturer | Hubbell |
|---|---|
| Model Number | 2720 |
| Manufacturer Part # | 2720 |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hubbell 2720 15 30r Receptacle 3p 4w 3p250v
